Manisa’da hediyeleri duyanlar koronavirüs aşısı oldu

Vatandaşların ilk aşılarını olmaları halinde cep telefonu, bisiklet, akıllı saat gibi vaatlerde bulunan belediye, çok sayıda insanı aşı olmaya teşvik etti.

  • İHA
  • 21.09.2021 – 11:36
  • Güncelleme : 21.09.2021 – 14:42

Manisa’daki Alaşehir Belediyesi tarafından, 30 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında Üzüm Festivali düzenlendi.

Düzenlenen etkinlikler kapsamında İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’na aşı çadırı da kuruldu.

Alaşehir Belediyesi, ilk aşı yaptıranlara ödüller sunarak Alaşehir İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Alaşehir Devlet Hastanesi personelleri tarafından yapılan aşı uygulamasına katkıda bulundu.

CEP TELEFONU, BİSİKLET, SAAT GİBİ HEDİYELER VERİLDİ

Bu kapsamda festival süresince her gün ilk aşısını yaptıranlar arasında çekilen kura ile ilk üç kişiden birinciye cep telefonu, ikinciye bisiklet, üçüncü şanslıya akıllı saat hediye edildi. Ödül verilmesi, aşı sayısında gözle görülür biçimde artış sağladı.

3 gün boyunca belediyenin ödül teşvikiyle ilk aşısını yaptıran vatandaşların sayısının 186 olduğu öğrenildi.

Manisa da hediyeleri duyanlar koronavirüs aşısı oldu #1

3 İSİM ÇEKİLEREK TALİHLİLER BELİRLENDİ

İlk aşısını olanlar arasında her akşam Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda halka açık konser veren sanatçılar tarafından, koli içerisine konulan isimler arasından 3 isim çekilerek talihliler belirlendi.

3 gün boyunca devam eden kampanya kapsamında ilk aşısını olan 186 kişiden 9 kişi, bugün hediyelerini Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu’nun elinden aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir