Nazilli’de 14 yaşındaki kız doğum yaptı

Aydın’ın Nazilli ilçesinde, rahatsızlanınca annesi tarafında hastaneye götürülen ve burada düşük yapmak için ilaç içtiği belirlenen 14 yaşındaki L.Ş., sezaryenle kız bebek dünyaya getirdi.

Aydın Nazilli’de yaşayan 14 yaşındaki L.Ş., 6 Ocak’ta evlerinde rahatsızlanınca, annesi S.D.A. tarafından ilçedeki bir özel hastaneye götürüldü.

Burada L.Ş.’nin, 32 haftalık hamile olduğu ve bebeği düşürmek için ilaç içtiği belirlendi.

Bunun üzerine hastane yetkilileri, durumu polise bildirdi.

İFADE SIRASINDA DOĞUM SANCISI BAŞLADI

Polis, tedavisinin ardından L.Ş.’yi ifadesine başvurmak üzere Hürriyet Polis Merkezi’ne götürdü. L.Ş.’nin ifade sırasında doğum sancıları başladı. Bunun üzerine durum 112 Acil Servis ekiplerine bildirildi.

SEZARYENLE DOĞUM YAPTI

L.Ş., ambulansla Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. L.Ş., burada sezaryenle 3 kilo 270 gram ağırlığında kız bebek dünyaya getirdi. Dünyaya gelen bebek kuvöze alındı. Anne L.Ş .’nin yoğun bakım ünitesinde tedavisi sürüyor.

Nazilli de 14 yaşındaki kız doğum yaptı #1

KİMDEN HAMİLE KALDIĞINI SÖYLEMEDİ

Bodrum’da tekne motoru tamir ustası olan babası ile güzellik uzmanı olan annesinin 4 yıl önce boşanmalarının ardından annesiyle yaşadığı öğrenilen L.Ş.’nin, polisteki ilk ifadesinde, kimden hamile kaldığını söylemediği öğrenildi.

S.D.A.’nın ise kızının hamile olduğundan haberi olduğu ortaya çıktı. Çocuk yaşta doğum yapan L.Ş.’nin, sağlığına kavuşmasının ardından Aydın Emniyet Müdürlüğü Çocuk İzleme Merkezi’nde ifadesinin alınacağı öğrenildi.

ERKEK ARKADAŞI BEBEĞİN KENDİSİNDEN OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Öte yandan, polisin şifahi olarak ifadesine başvurduğu L.Ş.’nin erkek arkadaşı 17 yaşındaki H.B.’nin ise bebeğin kendisinden olduğunu kabul ettiği öğrenildi.

Nazilli de 14 yaşındaki kız doğum yaptı #2

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir